Delhi eğitim merkezi selinden sağ kurtulan UPSC adayı korkutucu Haberları paylaşıyor | Trend olan

29 Temmuz 2024 13:34 IST

Delhi'deki UPSC eğitim merkezi sular altında kaldı: Üç UPSC adayı, şiddetli yağmurların ardından Eski Rajinder Nagar'daki eğitim merkezlerinin bodrumunun sular altında kalması sonucu öldü.

Üç kamu hizmeti adayı, Delhi'nin merkezindeki Eski Rajinder Nagar'daki eğitim merkezlerinin bodrumunun şiddetli yağmurlar sonrasında sular altında kalması sonucu hayatını kaybetti. Videolarda, bölgedeki araçlar sular altında kalırken, bölge sakinlerinin diz boyu suda sular altında kalan yolda yürüdüğü görülüyor. Şimdi bir UPSC adayı bodruma dökülen suyun üzücü Haberlarını paylaştı. Aday, Ulusal Afet Yönetim Otoritesi (NDMA) ve polisin kaza mahalline geç geldiğini iddia etti.

UPSC Delhi Eğitim Merkezi Sular Altında Kaldı: Olay, şiddetli yağmurların ardından Rau'nun Eski Rajinder Nagar'daki Çalışma Dairesi'nde meydana geldi. (X/@Hirdesh79842767)

“Ben de bu korkunç olaydan sağ kurtulanlardan biriyim. 10 dakika içinde bodrum dolmuştu. Saat 18.40'tı. Polisi ve NDMA'yı aradık ama onlar ancak akşam 21.00'den sonra geldiler. O zamana kadar üç UPSC adayım hayatını kaybetti. Üçü hastanede, onlar için dua edin. X'te (eski adıyla Twitter) paylaşılan Habernun başlığında “Bizim hayatımız kimin umurunda?” yazıyor.

Videoyu buradan izleyin:

“…ve bu, UPSC adaylarımızı kurtarmaya çalıştığımız son dakikaydı. Kurtarma ekibi bile kurtarılmadan yarım saat önce gelmişti. Şimdi bunların hakkını kim verecek? Yarışmacı, tüyler ürpertici bir Haber daha paylaşırken, canlarını ailelerine kim geri verecek?” diye yazdı.

Cumartesi akşamı Delhi'nin Eski Rajinder Nagar bölgesindeki bir otobüs merkezinin bodrumunun sular altında kalması sonucu üç öğrenci hayatını kaybetti. Polis, olayın saat 18.35 civarında yağmur suyunun hızla bodrumu sular altında bırakmasıyla meydana geldiğini söyledi.

Kısa süre sonra acil servise haber verildi. Saat 19.10 sıralarında olay yerine gelen itfaiye ekipleri, hemen su tahliyesine başladı. Ancak selin şiddeti nedeniyle kurtarma operasyonuna yardımcı olmak üzere NDRF dalgıçları çağrıldı.

İki öğrencinin cesedi Cumartesi akşamı geç saatlerde sırasıyla 22:40 ve 23:10 civarında bulundu. NDRF tarafından Pazar sabahı erken saatlerde saat 1 civarında üçüncü bir ceset bulundu.

Canlı skorlar, maç istatistikleri, infografikler ve çok daha fazlası için tek adresli mağaza olan Crickit ile her büyük vuruşu, her kaleyi takip edin. Şimdi keşfedin!

Daha fazla gör

Hindistan'dan ve dünyanın dört bir yanından son dakika haberleri, viral haberler, Haberlar, fotoğraflar ve hava durumu güncellemeleriyle ilgili en son güncellemeleri alın

Haberler / Popüler / Delhi koçluk merkezi selinden sağ kurtulan UPSC adayı korkutucu Haberlar paylaşıyor