Delhi Polisi Delhi Metrosunda Mastürbasyon Yapan Adamın Görüntüsünü Yayınladı | Dünya

Delhi Polisi, geçen ay başkentte bir metro treninde mastürbasyon yaptığı iddia edilen adamın bir fotoğrafını yayınladı. Polis, şahsın kimliğini tespit etmek için halktan yardım istedi ve olası tanıklara kimliklerinin gizli kalacağına dair güvence verdi.

Polis ihbarcının kimliğinin gizli tutulduğunu söyledi.

“Bu adam (a) Delhi Metrosunda (a) müstehcen bir davranışta bulundu ve şimdi aranıyor… Lütfen SHO IGIA (İstasyon Memuru, Indira Gandhi Uluslararası Havaalanı) Metro (Polis Karakolu)’nu 8750871326 veya 1511 (Kontrol Odası) veya 112 numaralı telefondan bilgilendirin. (polis yardım hattı). Bilgi uçuranın kimliği gizli tutulacak, ”Diye Metro Polis Komiser Yardımcısı tweet attı.

Ayrıca okuyun | Kadın Delhi Metrosunda dans ediyor, netizenler Haberya kızdı

Video, görünüşe göre bir Delhi Metro treninde mastürbasyon yapan genç bir adamı gösteriyordu. Yanında oturan yolcular, başka bir banliyö tarafından kameraya yakalanan eylemine devam ederken uzaklaştı; Ne adamı görüntüleyen yolcu ne de diğerleri müdahale etti.

Delhi Kadın Komisyonu başkanı Swati Maliwal’in Delhi Polisine bir bildirimde bulunmasının ardından bir vaka kaydedildi. Olayı “utanç verici” olarak nitelendirdi ve adama karşı katı işlem yapılması çağrısında bulundu.

“Delhi metrosunda utanmadan mastürbasyon yapan bir adamın viral bir Habersuna rastladım. Kesinlikle iğrenç ve itici. Bu utanç verici eyleme karşı mümkün olan en katı önlemin alınmasını sağlamak için Delhi Polisi ve Delhi Metrosu’na bir bildirim gönderiyorum.” Maliwal tweet attı.

Olayın ardından Delhi Metro Rail Corporation (DMRC), tren vagonlarının içindeki güvenlik ve gözetimi artırdı ve tüm güvenlik personelini bu tür faaliyetlere göz kulak olmaya çağırdı.

• YAZAR HAKKINDA

Kanishka, Hindustan Times haber odasında bir gazetecidir. Haber odasında olmadığı zamanlarda, Delhi sokaklarında yemek kafelerini keşfederken veya merceğinden dünyayı yakalarken bulunabilir.
    …ayrıntılı olarak görün