Reddit kullanıcısı 'Delhi havaalanı şaka gibi' diyor ve 'Hintli olmaktan utandığını' yazıyor | Trend olan

Yakın zamanda yayınlanan bir Reddit gönderisi, yolcuların Delhi havaalanındaki deneyimleri hakkında bir tartışmayı ateşledi. Kullanıcı, uygunsuz davranışlar ve uzun bekleme süreleriyle karakterize edilen sinir bozucu bir karşılaşmayı anlattı. Hikayesi, havaalanı kaosuna ilişkin kendi hikayelerini paylaşan ve yolcuların hayal kırıklığının bir resmini çizen diğer Reddit kullanıcıları arasında yankı uyandırdı.

Reddit kullanıcısı, Delhi havaalanında insanların bağırdığını, küfrettiğini veya kuyrukta yemek yediğini gördükten sonra utandığını söyledi. (dosya fotoğrafı)

“Bu sabah bir Indigo uçuşum vardı ve bagajımı kontrol etmek için kontuarı ararken 4 kontuarın önünde en az 60 kişilik bir kuyruk gördüm, bunlardan sadece 2 tanesi doluydu. Reddit kullanıcısı, kalabalığı dağıtacak hiçbir havaalanı personelinin bulunmadığını yazdı.

Aşağıdaki satırlarda kişi kendisini rahatsız eden ve kızdıran belirli durumları anlattı. Reddit kullanıcısı, insanların sırada beklerken veya yüksek sesle konuşurken yemek yemeye başladıklarını yazdı.

“Delhi havaalanının yönetimi bir şaka ve insanlar kuyruklarda ve halka açık yerlerde beklerken temel davranış kurallarını bilmiyorlar. Reddit kullanıcısı, yazının bir parçası olarak şunu ekledi: Yabancılar bunu görüyor ve Hintliler hakkında haklı stereotiplere sahipler.

Yazının tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Bir Reddit kullanıcısının Delhi Havalimanı'ndaki bir deneyimi anlatan gönderisi.  (ekran görüntüsü)

Bir Reddit kullanıcısının Delhi Havalimanı'ndaki bir deneyimi anlatan gönderisi. (ekran görüntüsü)

Gönderi bir gün önce paylaşıldığından bu yana 1.500'den fazla olumlu oy ve sayısız yorum aldı. Birçok kişi Delhi havaalanında benzer deneyimler yaşadığını bildirdi.

Reddit kullanıcıları bu paylaşıma ne dedi?

“Burada Singapur'da kocam, uçuştan sadece 40 dakika önce havaalanına gitmek için ısrar ediyor çünkü kendi kendine check-in yapıyorlar ve hatta pasaport tarayıcısı bile insansız çalışıyor. Çin uçuşundan sadece 20 dakika önce havaalanına vardığında, uçağı kaçıracağına ikna olmuştum ama yine de uçağa binmeden 10 dakika önce uçağa binmeyi başardı. Daha sonra Delhi'den uçağımıza binmemiz gerekiyor. Bazen oraya 3 saat erken gitmek bile yeterli olmuyor, çünkü check-in ve güvenlik, özellikle yoğun saatlerde kolayca 2 saat sürüyor (Singapur'a gittiğim 23:00 uçuşu en kötü zamanlamaya sahip, çünkü “Dubai'ye düzinelerce başka uçuş var) , Avustralya vb., havaalanını tren istasyonuna benzetiyor),” diye yazdı bir Reddit kullanıcısı.

Bir diğeri şunları söyledi: “Uluslararası bir uçuş için kalkıştan beş saat önce Delhi havaalanında olmamız gerekiyor. Havaalanına giriş 40 dakika, kayıtlı bagajların teslim edilmesi 20 dakika, güvenlik ve göçmenlik işlemleri ise 30-45 dakika sürüyor. Hiç göç alan bir batılı ülke görmedim.”

“Hangi terminaldeydin? Bu sabah ben de IGI'deydim ve T2'de büyük sorun yaratan bir sürü asi üniversiteli çocukla uğraşmak zorunda kaldım,” diye ekledi bir üçüncüsü.

Delhi havaalanıyla ilgili bu Reddit gönderisi hakkında ne düşünüyorsunuz?