Sinema Severler Günü: ZNMD, Rockstar, Animal ve Elemental, Delhi'nin film meraklılarını ₹99 karşılığında cezbediyor

Sinema Severler Günü'nde (31 Mayıs), Delhililer güncel filmler için değil eski filmler için bilet rezervasyonu yaparak ekran nostaljisinin keyfini çıkarabilirler! gibi kült filmlerin biletleriyle Zindagi Na Milegi Dobara Ve Rock yıldızı (her ikisi de 2011) ve hatta nispeten yeni olanı hayvan (2023) fiyatına ₹99, film hayranlarının sinemalara akın etmesine şaşmamalı.

Delhililer, Sinema Severler Günü'nün sunduğu Rockstar ve Zindagi Na Milegi Dobara gibi eski Bollywood favorilerinin gösterisini izlemek için sinemalara gitmeye hazır ₹99 sinema bileti.

“Üniversite arkadaşlarım ve ben Ranbir Kapoor'un büyük hayranlarıyız. Onu sadece Rockstar filminde seviyoruz” diyor Ramjas College İstatistik Bölümü son sınıf öğrencisi Gauri Aggarwal ve ekliyor: “Bugün sınavım var ve sonunda hep birlikte Watch Rockstar'ın matinesini izleyeceğiz. Patel Nagar… Bu film çıktığında henüz 7 yaşındaydım ve OTT'de defalarca izledim. Artık Ranbir’i Mohit Chauhan’ın sesiyle beyazperdede şarkı söylerken görmenin vakti geldi. Bu öyle bir rüyanın gerçekleşmesi ki!”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Bazı Delhililer, sevdiklerini sinemaya sürüklemek anlamına gelse bile bu teklifi kaçırmak istemiyor. Vasundhara Enclave'den metin yazarı Fayeza Rahman, “Zindagi Na Milegi Dobara'yı (ZNMD) final sınavlarına giren kız kardeşimle birlikte tiyatroda izleyeceğim için çok heyecanlıyım” diyor. Şöyle ekliyor: “Ama bu fırsatı nasıl kaçırabilirim ve Hrithik'i (Roshan) bu kadar uzun bir süre sonra beyazperdede görme şansını nasıl boşa harcayabilirim? Sınavlar o kadar kolay değil ama Zindagi Na Milegi Dobara (gülümsüyor)!”

Sadece öğrenciler değil, genç ebeveynler de eski filmleri takip etmekle ilgileniyor. Bunun nedeni ise mevcut yaz tatilinde miniklerinizi meşgul edebileceğiniz animasyonlardır. “Bu tatil sezonunda çocuklarla açık havada bir şeyler yapmak oldukça sıcak. Daha sonra filmin varlığından haberim oldu. İlköğretim (2023) beyazperdeye geri dönüyor ve hemen bilet ayırttım” diyor Rajouri Garden'dan ev hanımı Harshita Gupta, sekiz yaşındaki kızı ve üç yaşındaki kızı için eğlence dolu bir öğleden sonra planladı. eski oğlum. “Kızım çizgi film izlemeyi çok seviyor. Geçen yıl oğlumun yaşı çok küçük olduğu için o gün sinemaya gidemedik. Ancak bu yıl cuma akşamı eğlenceli olacak.”

(Alina Azfar'ın katkıları)